Nabídka fotografií

Pokud Vás zaujaly některé z mých fotografií natolik, že byste s nimi rádi probarvili stěny Vaší kanceláře či obývacího pokoje, chtěli byste nějakou použít jako PF pro Vaše klienty, vytvořit kalendář, či je použít jakkoliv jinak - ať už osobně či profesně, mám pro Vás dvě řešení...

Možnosti zakoupení fotografií

Jedním z nich je kompletní zpracování, které pro Vás v tuto chvíli připravujeme - vysoce kvalitní RGB tisk, pasparta a rám Nielsen (oboje dle Vašeho výběru, aby korespondovali například s Vaší výmalbou).

Druhou možností je zakoupení fotografií v digitální podobě (JPEG). Nabízím tři stupně rozlišení (72 DPI, 300 DPI a nezmenšené - originály) a dvě úrovně použití - osobní (max 1 reprodukce/použití), či komerční (neomezené užití - počet výtisků, počet zobrazení na internetu, atd.).
Jejich objednání provedete následujícím formulářem, kde si navolíte fotografie, o které máte zájem a vyplníte kontaktní informace. V případě zájmu o více fotografií současně oddělujte jejich čísla čárkami. Číslo každé fotografie naleznete při jejím zobrazení v levém dolním rohu.
číslo fotografie

Pro nekomerční a neziskové použití jsou fotografie poskytovány po výhradním souhlasu autora za nižší poplatek anebo zcela zdarma. Podrobnější informace Vám rád sdělím telefonicky anebo odpovím emailem na základě Vámi poskytnutých kontaktních údajů.

Obsahem i formou jsou všechny fotografie, grafika, projekty, články, části textu a jiné věci uveřejněné na tomto webu www.3eye.eu výhradním majetkem autora a spadají pod ochranu autorského práva. Bez předchozího souhlasu nesmí být použity k žádnému účelu.

Objednání fotografií

Zeleně nadepsané údaje jsou povinné.